سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404495 10:43 - 1399/10/29

هشدار رئیس مرکز بهداشت پاوه در خصوص موج سوم کرونا

هشدار رئیس مرکز بهداشت پاوه در خصوص موج سوم کرونا

مرصاد نیوز: رئیس مرکز بهداشت پاوه افزایش موارد ابتلا به کرونا در چند روز اخیر را به عنوان هشداری جدی قلمداد کرده و از شهروندان خواست از سهل انگاری در این زمینه خودداری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حشمت کریمی در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله اظهار داشت: در مواجهه با موج سوم بیماری کرونا خوشبختانه همراهی مردم با رعایت دستورالعمل های بهداشتی باعث مدیریت بحران شد اما متاسفانه در چند روز اخیر شاهد کمرنگ شدن رعایت این نکات در سطح جامعه و در نتیجه افزایش موارد ابتلاء به کووید-19 هستیم که موضوعی بسیار نگران کننده است.

 رئیس مرکز بهداشت شهرستان پاوه با اشاره به فرسایشی شدن درگیری جامعه با بیماری کرونا و خستگی کادر درمان هشدار داد اگر افزایش بیماران کرونایی همچنان ادامه پیدا کند شاهد بحرانی به مراتب خطرناکتر از بحران آبان ماه خواهیم بود.

وی گفت: تجمعات مردم در مراکز پُرتردد و پُرتراکم، دورهمی های خانوادگی، خصوصاً شرکت در مراسم تعزیه و استفاده نکردن مردم از ماسک بیشترین عوامل انتشار کرونا در شهرستان هستند.

کریمی در پایان گفت: یک بار دیگر از همشهریان عزیز خواهشمندیم افزایش موارد ابتلا به کرونا در چند روز اخیر را به عنوان هشداری جدی قلمداد کرده و از سهل انگاری در این زمینه خودداری کنند چون قطعا همراهی مردم با رعایت بهداشت فردی، زدن ماسک، شستشوی دست ها و رعایت فاصله گذاری اجتماعی  و عدم شرکت در مراسم تعزیه و سایر اماکن پرتردد می تواند کمک شایانی به مهار شیوع بیماری نماید.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها