سرویس: اجتماعی کد خبر: 404802 16:41 - 1399/11/07

رئیس شورای شهر کرمانشاه:

برخی از اعضای شورا خود را برتر و بالاتر از دیگر اعضا می بینند

برخی از اعضای شورا خود را برتر و بالاتر از دیگر اعضا می بینند

مرصاد نیوز :رئیس شورای شهر کرمانشاه گفت: متاسفانه برخی از اعضای شورا خود را برتر و بالاتر از دیگر اعضاء می بینند اما رای هیچکدام از این ۱۱ نفر ارجح از دیگری نیست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،طیب حیدری امروز سه شنبه در نشست خبری شهردار کرمانشاه با اصحاب رسانه گفت: اختلاف چند تن از اعضای شورا با شهردار، هم بنده و هم مردم را خسته کرده است.

رئیس شورای شهر کرمانشاه افزود: البته قدمت این اختلاف به دوره های گذشته برمی گردد و این اتفاقات در آن سنوات هم ملموس بود.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه آب موجودیت شورای شهر کرمانشاه و بسیاری از شهرهای دیگر بد ریخته شده و دلیل آن را باید متخصصین امر پیدا کنند و نسخه ای برای آن بپیچند.

حیدری بیان داشت: منشا این اختلافات و رفتارها هر چه هست در شان مردم شهر نیست.

وی اظهار داشت: آیا شهرداری و شورای شهر آنگونه باید و شاید به مردم خدمت می کنند و توانستند شایسته خدمت کنند؟ قطعا جواب بنده به این سوال خیر است.

وی از اینکه به دلیل وجود اختلافات جزئی، جلسات شورا طی این مدت تشکیل نشده، ابراز تاسف کرد و افزود: هیات حل اختلاف، مسئولین نظارتی و اجرایی بدانند بنده وظیفه خود را انجام داده ام و اسامی غایبین را در هر جلسه اعلام می کنم لذا هر تصمیمی بگیرند پذیرا هستم.

حیدری گفت: برای هفته آینده ۵ جلسه را برای تصویب مصوبات به خصوص تصویب تعرفه عوارض که تا ۱۵ بهمن باید تعیین تکلیف شود، برنامه ریزی کردیم اما می بینیم برخی از دوستان می گویند ۵ جلسه در یک هفته غیر قانونی است و لز همین حالا قصد دارند در جلسه حاضر نشوند.

وی اظهار داشت: متاسفانه برخی از اعضای شورا خود را برتر و بالاتر از دیگر اعضاء می بینند اما رای هیچکدام از این ۱۱ نفر ارجح از دیگری نیست.

حیدری ادامه داد: مصوبات شورای شهر به علت عدم حضور طرفین نیمه کاره مانده است و به این جهت بنده نگران هستم.

وی تصریح کرد: کسی حق ندارد به شخص شهردار توهین کند و باید بگویم نقد منصفانه با توهین تفاوت دارد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها