سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404842 16:33 - 1399/11/08

مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب:

رسانه‌های انقلابی باید در این برهه زمانی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اقدام کنند

رسانه‌های  انقلابی باید در این برهه زمانی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اقدام کنند

مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب با بیان اینکه ایادی استکبار جهانی از هر ترفندی برای اقدام علیه کشورمان حداکثر استفاده را کرده است، گفت: رسانه‌های انقلابی باید در این برهه زمانی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اقدام کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از  اسلام آباد خبر،  دومین جلسه کارگروه روستایی و عشایری با حضور کامران کریمی مدیر جهادکشاورزی شهرستان اسلام آبادغرب و نمایندگان ادارت دامپزشکی، تعاون روستایی، امور عشایری و منابع طبیعی در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان برگزار شد.

کامران کریمی ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی قرار گرفته‌ایم، دشمنان نظام اسلامی از دو سال قبل روی این موضوع مانور می‌دهند تا مردم را از برگزاری جشن باشکوه پیروزی انقلاب اسلامی منصرف کنند حال آنکه راه به جایی نخواهند برد.

 وی با بیان اینکه تاریخ چهل و دو ساله انقلاب اسلامی ایران نشان می‌دهد که تا اینکه جشن چهل و دو سالگی انقلاب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی،  باشکوه برگزار شود.

 در پایان هر کدام از حاضرین در جلسه به بیان نظرات و پیشنهادات خود پرداختند و در مورد برگزاری ایام الله دهه فجر برنامه ریزی های لازم صورت گرفت.

 

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها