سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 404846 18:29 - 1399/11/08

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی:

برنامه های دهه فجر در شهرستان سنقروکلیایی با محوریت فضای مجازی اجرا می شود

برنامه های دهه فجر در شهرستان سنقروکلیایی با محوریت فضای مجازی اجرا می شود

مرصاد نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی گفت: استفاده از فضای مجازی، از اولویت‌های محوری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح شهرستان است و باید از این فرصت برای تبیین دستاوردهای نظام در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

محمدرضا کماسی در گفتگو با خبرنگار مرصادنیوز اظهار داشت: در راستای اجرای برنامه های فرهنگی هنری و قرآنی در طول سال، برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر امسال تحت تأثیر شیوع ویروس کرونا قرار گرفته و برنامه‌ریزی صورت گرفته بر محور مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا معطوف شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی ضمن گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در این خصوص گفت: استفاده از فضای مجازی، از اولویت‌های محوری برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در سطح شهرستان است و باید از این فرصت برای تبیین دستاوردهای نظام در حوزه‌های مختلف استفاده کرد.

وی  اظهار داشت: امروز جامعه ایران اسلامی ما به تزریق امید و نشاط اجتماعی نیاز دارد چراکه نا امیدی میتواند پیشرفتها و استقلال جامعه را دچار وقفه کند، در نتیجه میطلبد رویکرد برنامه‌ها و جشنهای دهه فجر نیز امید آفرین باشد.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقات فرهنگی کتابخوانی مجازی، برگزاری مسابقات مجازی نقاشی مجازی با نام "ترنم پیروزی" ، برگزاری نمایشگاه مجازی عکس با نام "سنقر در انقلاب57"،  تهیه و انتشار پوستر و کلیپهای مرتبط در شبکه های اجتماعی، تهیه و توزیع بروشور و لوح فشرده سخنرانی های حضرت امام خمینی(ره) در میان ادارات و ارگانهای دولتی و برگزاری نمایشگاه کتاب و عکس انقلاب از جمله برنامه های این اداره در طول این ایام الله مبارک است.

کماسی در پایان خاطر نشان کرد : دهه مبارک فجر هر ساله با برنامه های مختلفی از طرف نهادهای دولتی و خصوصی برنامه ریزی و اجرا می‌شود، اما نباید دهه فجر تنها در اجرای برنامه‌ها خلاصه شود بلکه در این میان تشریح پیام‌ها و اهداف انقلاب اسلامی که خود از مهمترین اهداف جشنهای پیروزی انقلاب اسلامی هستند نیز می بایست به نسل حاضر و نسل‌های آینده شناسانده شوند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها