سرویس: سیاسی کد خبر: 405079 12:30 - 1399/11/15

یادداشت: علی حسینی

از شما گلایه داریم

از شما گلایه داریم

مرصاد نیوز: خطاب به نمایندگان محترمی که به طرح شفافیت رای ندادید بایستی بگویم، ما از شما گلایه داریم. هر چند که در برخی موارد دیگر، از شما دفاع می کنیم اما از عملکرد امروزتان گلایه داریم.

یادداشت - علی حسینی*/ از زمانی مجلس فعلی بر روی کار آمد، به شخصه بسیار به آن امیدوار بودم؛ در میان نمایندگان آن، افرادی را می دیدم که به واسطه شناختی که از آن ها داشتم، می دانستم که این مجلس دستاوردهای خوبی دارد. مواضع برخی از نمایندگان را که دنبال می کردم و یا با آن ها صحبت و دیدار کردم، الحق و الانصاف من را بیشتر امیدوار کرد که این مجلس می تواند در راستای مطالبات مردم قدم بردارد.

اما امروز اخباری که از مجلس به گوش رسید اصلا به هیچ وجه شایسته این مجلس نبود. کلیات طرحی که به نظر من مطالبه بخش بزرگی از جامعه است و خیلی به آن امیدوار بودیم، رد  شد. مجلس محترم کلیات طرح شفافیت آرای نمایندگان را رد کرد! در حالی که خیلی از نمایندگان از طرح مذکور دفاع می کردند اما در کمال ناباوری شاهد این بودیم که طرح رد شد.

این طرح می توانست به ارتباط نزدیک مجلس با مطالبات مردم منجر شود؛ طوری بشود که مردم عملکرد نمایندگان مجلس را دقیق تر رصد کنند اما متاسفانه امروز آنطور که انتظار داشتیم نشد!

خطاب به نمایندگان محترمی که به طرح شفافیت آرای نمایندگان رای ندادید بایستی بگویم، ما از شما گلایه داریم. هر چند که در برخی موارد دیگر، از شما دفاع می کنیم اما از عملکرد امروزتان گلایه داریم. حداقل سعی کنید در آینده جبران کنید. بسم الله

 

*روزنامه نگار و فعال اجتماعی

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

پربازدیدترین ها