سرویس: اجتماعی کد خبر: 405759 10:58 - 1399/12/05

امام جمعه سرپل ذهاب:

مردم مناطق محروم نیازمند توجه ویژه مسئولین برای رفع محرومیت هستند

مردم مناطق محروم نیازمند توجه ویژه مسئولین برای رفع محرومیت هستند

مرصاد نیوز: امام جمعه سرپل ذهاب در بازدید از روستای محروم قرژاله دهستان جگیران گفت: مردم مناطق محروم نیازمند توجه ویژه مسئولین برای رفع محرومیت هستند که سپاه پاسداران بسیاری از این روستاها را تحت پوشش قرار داده که قابل تقدیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، به نقل از بازی دراز  امام جمعه سرپل ذهاب در معیت فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب و ارکان کارگاه موسسه سماوات قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه در بازدید از روستای محروم قرژاله دهستان جگیران بخش مرکزی شهرستان مشکلات مردم این روستا را مورد بررسی قرار داد.

مهمترین مشکل مردم این روستای مرزی و محروم مشکل تامین آب آشامیدنی بود که با توافق صورت گرفته برای رفع آن توسط موسسه سماوات قرارگاه خاتم الانبیاء سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برنامه ریزی لازم صورت گرفت.

جاده دسترسی روستا از دیگر مشکلات عنوان شده در این بازدید بود که احداث جاده مناسب نیز به موسسه سماوات واگذار شد.

این دو طرح عمرانی برای روستای قرژاله دهستان جگیران در راستای طرح محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انجام خواهد گرفت.

امام جمعه سرپل‌ذهاب در این بازدید گفت: مردم مناطق محروم نیازمند توجه ویژه مسئولین برای رفع محرومیت هستند که سپاه پاسداران بسیاری از این روستاها را تحت پوشش قرار داده که قابل تقدیر است.

حجت الاسلام فاطمی نسب افزود: طرح های محرومیت زدایی سپاه پاسداران در مناطق مرزی و محروم بسیاری از محرومیت‌ها را با همت بلند بسیجیان و با یک روحیه جهادی رفع کرده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها