سرویس: اجتماعی کد خبر: 405786 20:37 - 1399/12/05

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی:

طراحی المان هویت و فرهنگ شهرستان سنقر یکی از نیاز های فضای شهری است

طراحی المان هویت و فرهنگ شهرستان سنقر یکی از نیاز های فضای شهری است

مرصاد نیوز: امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی دستور کار قرار دادن طراحی و اجرای المان هویت و فرهنگ شهرستان را یکی از نیاز های فضای شهری دانست.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، حجت الاسلام اکبری پیش از ظهر امروز  در  جلسه  شورای فرهنگ عمومی در شهرستان سنقروکلیایی یکی از دغدغه های مهم در حوزه شهر و شهرسازی را ساماندهی مبلمان شهری دانست و خواستار استفاده از نظرات کارشناسان و متخصصین این حوزه شد.

امام جمعه شهرستان سنقروکلیایی با تاکید بر اینکه نتیجه مثبت این نشست مستلزم تدوین مصوبات قابل اجرا است ، افزود: عملا مصوبات اگر امکان اجرا نداشته باشند صرفا هدر دادن وقت است.

وی در دستور کار قرار دادن طراحی و اجرای المان هویت و فرهنگ شهرستان را یکی از نیاز های فضای شهری دانست و افزود: سنقر ظرفیت های مفهومی مناسبی برای استفاده در طراحی و برجسته سازی چنین المان و نمادها را دارد از جمله شهدای جمعیت فداییان اسلام در شهرستان که از دو شخصیت برجسته فداییان اسلام هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر لزوم تداوم بیشتر خدمات شهری تاکید کرد و اظهار داشت: خدمات ارزشمند و خوبی نسبت به گذشته در حوزه شهری انجام گرفته اما این کافی نیست و امیدواریم پیشنهادات در این زمینه بر موفقیت بیشتر شهرداری سنقر موثر باشد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها