سرویس: اجتماعی کد خبر: 405787 20:43 - 1399/12/05

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

سنقروکلیایی یکی از شهرهای پیشرو در اجرای طرح جی نف است

سنقروکلیایی یکی از شهرهای پیشرو در اجرای طرح جی نف است

مرصاد نیوز : فرماندار سنقروکلیایی گفت: سنقر به عنوان یکی از شهرهای پیشرو در اجرای طرح جی نف است به گونه ای که این پروژه تا به امروز بیش از ٨٠ درصد پیشرفت داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، غلامرضا مرتضوی پیش از ظهر امروز  در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان به اهمیت مبلمان شهری و تاثیرات آن بر فرهنگ شهری اشاره کرد و اظهار داشت: معرفی ظرفیت های فرهنگی شهرستان در قالب اجرا و طراحی مبلمان شهری متناسب با این ظرفیت ها، مطلوب و موثر است.

فرماندار سنقروکلیایی اقدامات در حوزه فرهنگی را موثر و تاثیرگذار عنوان کرد و گفت: به نتیجه رسیدن هر اقدامی در این حوزه نیازمند زمان است که در آینده ثمراتش را قطعا نمایان می‌سازد.

وی  در ادامه به اقدامات مثبت حوزه شهری سنقر اشاره کرد و گفت: سنقر به عنوان یکی از شهرهای پیش رو در استان در اجرای طرح جی نف است  به گونه ای که این پروژه تا به امروز بیش از ٨٠ درصد پیشرفت داشته است.

مرتضوی ادامه داد: این پروژه با نامگذاری و کد دهی تمامی معابر شهری با هدف تسهیل در ارائه خدمات به مردم با الکترونیکی شدن بستر ها در حوزه های مختلف در کاهش خطاها و سهولت دسترسی شهروندان به خدمات دولت الکترونیک، اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها