سرویس: اجتماعی کد خبر: 405789 21:56 - 1399/12/05

شهردار سنقر:

فرهنگ سازی عمومی گامی مهم در جهت توسعه شهری/کرونا نیاز مردم را به محیط های تفریحی تشدید کرده است

فرهنگ سازی عمومی گامی مهم در جهت توسعه شهری/کرونا نیاز مردم را به محیط های تفریحی تشدید کرده است

مرصاد نیوز: شهردار سنقر فرهنگ سازی عمومی را گام مهمی در جهت توسعه ی شهری دانست و گفت: برخی از مشکلات شهری بدست مردم حل می شود و با فرهنگ سازی درست، می توان این مشکلات را به حداقل رساند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علی بنی عامریان پیش از ظهر امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان سنقروکلیایی فرهنگ سازی عمومی را گام مهمی در جهت توسعه ی شهری دانست و اظهار داشت: برخی از مشکلات شهری بدست مردم حل می شود و با فرهنگ سازی درست، می توان این مشکلات را به حداقل رساند.

 شهردار سنقر در ادامه افزود:  تخریب اموال عمومی هزینه های زیادی را برای شهرداری در پی دارد که اساسا با فرهنگ سازی می توان این مشکل را به حد اقل رساند.

وی در ادامه ضمن اشاره به تاثیرات فرهنگ شهرنشینی افزود: زیبایی و تمیز بودن شهر در گرو همکاری مردم بوده و با کمک آنها زیبا سازی، توسعه و ساماندهی شهری امکانپذیر است ،   همچنین در حال حاضر شاهد توسعه عمودی شهر هستیم  که به دلیل عدم توجه به معرفی و آموزش در حوزه فرهنگ آپارتمان نشینی ما را با مشکلات عدیده ای مواجه کرده است.

وی همچنین ایجاد پیاده راه و مکان های تفرحی را برای مردم ضروری دانست و گفت: امروزه با وجود ویروس کرونا مردم خانه نشین شده و بیش از بیش نیازمند پیاده راه و مکان های تفریحی هستند چرا که پیاده راه علاوه بر زیبا سازی شهری امنیت خاطر را برای مردم به ارمغان می آورد.

شهردار سنقر همچنین به برخی اقدامات شهرداری در طول چند ماهه اخیر اشاره و بیان کرد: آسفالت 180 هزار متر مربع از معابر شهری، نصب تصویر شهدا بر روی تابلو های شهری، کاشت 1500 اصله نهال، تلاش در جهت ایجاد شهری تمیز و بدون زباله، روکش سریع آسفالت معابر اصلی شهر به دلیل کنده کاری و ساماندهی فاضلاب شهری برخی از اقداماتی است که شهرداری در چند ماه اخیر در راستای زیبا سازی شهری انجام داده است.

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها