سرویس: اجتماعی کد خبر: 406104 20:06 - 1399/12/12

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

تشکیل ۱۴۰۰ گروه جهادی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر/ ۸۰ گروه متعلق به کرمانشاه است

تشکیل ۱۴۰۰ گروه جهادی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر/ ۸۰ گروه متعلق به کرمانشاه است

مرصاد نیوز: دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کرمانشاه گفت: ۱۴۰۰ گروه جهادی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده که 80گروه آن متعلق به استان کرمانشاه است.

حجت الاسلام مسعود احمدی دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،  اظهار داشت: ۱۴۰۰ گروه جهادی در ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر تشکیل شده که 80گروه آن متعلق به استان کرمانشاه است.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کرمانشاه گفت: اخیرا کانال ها و افراد ضد انقلاب کار گروه های جهادی امر به معروف  را فضولی از مردم خوانده در حالی که در رویکرد جدید ستاد، گروه ها با شناسایی مشکلات مردم و با ارائه راهکار و مطالبه از  مسئولین مرتبط کار پیش می‌ برند.

وی در پاسخ به حملات ضد انقلاب به بودجه این ستاد افزود: برخی چرایی صرف بودجه  توسط ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه را زیرسوال برده درحالی که خودشان از سوی وزارت امور خارجه آمریکا ارتزاق می کنند به طور مثال برای منزل این افراد از سوی وزارت خانه مذکور دهها میلیارد تومان هزینه شده که بسیار بیشتر از بودجه ستاد احیای امر به معروف است همچنین افراد ضد انقلاب در حال فرار به جلو هستند که تاکنون پاسخی در این زمینه نداده اند.

حجت الاسلام مسعود احمدی گفت: درحالی که دشمنان برنامه ریزی کرده اند عفت و حجاب جامعه مان را از بین ببرند گروههای جهادی در این راستا به سراغ دستگاه هایی که قانون برای آنها وظایفی تعیین کرده، خواهند رفت.

وی عنوان کرد: چگونه است که افراد ضد انقلاب برای هنجارشکنی ها و  کارهای خود پاسخگو نیستند اما به مسئولان ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر که در راستای کمک به مردم با رویکرد جدید مطالبه گری از مسئولین در حرکت هستند، اتهام می زنند.

حجت الاسلام احمدی خاطرنشان کرد: گروه های جهادی در عرصه های اقتصادی، اداری، مسئولین، کارگری، اجتماعی، محیط زیست، فرهنگی مذهبی، تعلیم و تربیت، تفریحات و ورزش ، گردشگری، هنر و رسانه، بهداشت و درمان، مهندسی، مبارزه با مفاسد، عفاف و حجاب، حقوقی و .... به مطالبه گری از مسئولین خواهند پرداخت و آموزش های تخصصی آنها در حال انجام است تا به سمت مطالبه گری صحیح پیش بروند و البته برای این کار  در هر گروه جهادی دو فرد متخصص قرار می گیرند.

وی افزود: افراد دغدغه مند در عرصه های مذکور برای دریافت مجوز می‌توانند به سایت میدان مطالبه گری motalebh.ir یا سامانه امین ستاد aminportal.ir مراجعه کنند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها