سرویس: تازه های سایت کد خبر: 406263 13:37 - 1399/12/16

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه خبر داد:

زورگیری از مردم در پوشش مسافرکشی/دستگیری 2 سارق و توقیف تاکسی مسروقه

زورگیری از مردم در پوشش مسافرکشی/دستگیری 2 سارق و توقیف تاکسی مسروقه

مرصاد نیوز: جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری 2 زورگیر خشن که پس از سرقت یک دستگاه تاکسی و در پوشش مسافرکشی از شهروندان زورگیری می کردند، خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "جمال سلمانی" اظهار داشت: پس از اعلام شکایت یکی از شهروندان مبنی بر زورگیری از وی توسط راننده و سرنشین یک تاکسی در شهر کرمانشاه، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد 2 فرد زورگیر پس از سرقت یک دستگاه تاکسی و تحنو عنوان مسافرکش، افراد سالمند و بانوان را سوار خودرو کرده و سپس در فرصت مناسب و با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت اموال باارزش انها نظیر طلا، گوشی تلفن همراه، پول نقد و عابر بانک و ... می کردند.

سرهنگ سلمانی تصریح کرد: کاراگاهان پایگاه شمال پلیس آگاهی استان با انجام تحقیقات گسترده و تلاش های بی وقفه خود موفق به شناسایی یکی از عوامل زورگیری شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر و تاکسی سرقتی را هم کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به اعتراف زورگیر دستگیر شده به ارتکاب 5 فقره سرقت به عنف و 6 فقره کیف قاپی در شهر کرمانشاه عنوان کرد این سرقت ها را با همدستی شخص دیگری انجام می داده است.

وی گفت: با راهنمایی سارق دستگیر شده، همدست وی هم شناسایی و دستگیر و او نیز در بازجویی ها به ارتکاب سرقت های انجام شده اعتراف کرد.

سرهنگ سلمانی در پایان از شهروندانی که تحت زورگیری قرار گرفته اند خواست تا با مراجعه به پلیس آگاهی استان شکایت خود را ثبت کنند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها