سرویس: اجتماعی کد خبر: 406349 11:59 - 1399/12/18

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

کرونای انگلیسی هشدار جدی برای سلامت مردم و خصوصاً جوانان و نوجوانان است

کرونای انگلیسی هشدار جدی برای سلامت مردم و خصوصاً جوانان و نوجوانان است

مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: زنگ خطر کرونای انگلیسی هشدار جدی برای سلامت مردم و خصوصا برای جوانان و نوجوانان شهر است که لازم است بیش از بیش رعایت کنیم و مراقب باشیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نورالدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: موج چهارم کرونا در کمین سلامتی مردم است و تهدیدی جدی برای کشور ما برای سلامت اقشار مختلف جامعه خصوصاً جوانان به شمار می رود.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب افزود: از مردم فهیم شهرستان تقاضا می شود با حفظ مراقبت های ویژه و فاصله های اجتماعی همکاری لازم در کنترل شیوع این بیماری خطرناک داشته باشند و انتظار داریم با دقت و جدیت بیشتری در این خصوص اهتمام لازم را به کار گیرند.

وی عنوان کرد: زنگ خطر کرونای انگلیسی هشدار جدی برای سلامت مردم و خصوصا برای جوانان و نوجوانان شهر است که لازم است بیش از بیش رعایت کنیم و مراقب باشیم.

فرزادی پور یادآور شد: تاکنون با رفتار مناسب و رعایت های اجتماعی توانسته‌ایم میزان افراد مبتلا را کاهش دهیم به این استمرار نیازمند همکاری و همراهی مردم است.

وی در ادامه گفت: ضمن اینکه شهرستان سرپل ذهاب مردمانی خون گرم و میزبان خوبی برای میهمانان و گردشگران هستند اما متاسفانه امسال همچون سال گذشته به علت خطر شیوع ویروس کرونا از پذیرش مهمانان و گردشگران معذوریم.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: در آستانه سال جدید و روزهای پایانی سال انتظار می‌رود اصناف و بازاریان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی همکاری لازم در کنترل شیوع این بیماری داشته باشند به گونه ای نباشد که بازارگردی مردم موجب ازدحام جمعیت شهر و باعث تهدیدی برای سلامت مردم به شمار رود.

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها