سرویس: اجتماعی کد خبر: 406988 11:52 - 1400/01/05

یادداشت؛

تبریک نگویید!

تبریک نگویید!

مرصاد نیوز: به جای تبریک روز جوان، آن مسئولان محترمی که وظیفه تامین و یا تسهیل در تامین نیازهای جوانان را دارند، پاسخ بدهند که چه کاری انجام داده اند؟

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، علی حسینی فعال رسانه ای در یادداشتی به مناسبت روز جوان نوشت: امروز روز جوان است. همه می دانیم که مهم ترین دغدغه های امروز اکثریت جوانان جامعه ما چیست. جوان امروز شغل، ازدواج مناسب، مسکن، آموزش مفید و از همه مهم تر آرامش می خواهد. آرامش و سلامت روانیِ نه تنها جوانان، بلکه انسان در تمام سنین، در گرو این است که به دغدغه ها و نیازهایش پاسخ درستی داده شود.

چند سوال مهم این است که برای تامین نیازها و دغدغه های جوانان چه کردیم؟ اصولا جامعه ما به سمت تامین این نیازها در حرکت است؟ برنامه ای برای تامین این نیازها وجود دارد؟

به نظرم به جای تبریک این روز، آن مسئولان محترمی که وظیفه تامین و یا تسهیل در تامین این نیازهای جوانان را دارند، پاسخ بدهند که چه کاری انجام داده اند؟

این مطالبه از مسئولان بیش از آنکه اقتصادی و ... باشد، مربوط به سلامت جامعه است. چرا که تامین نیازهای جوانان ارتباط زیادی با سلامت روانی و سلامت اجتماعی در بخش جوان جامعه ما دارد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها