سرویس: اجتماعی کد خبر: 407171 12:24 - 1400/01/11

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در گفتگو با مرصاد؛

انتخاب جوان برتر سلیقه ای نیست

انتخاب جوان برتر سلیقه ای نیست

مرصاد نیوز: مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: انتخاب جوان برتر سلیقه‌ای نیست بلکه به منظور انتخاب جوان برتر شاخص‌ها از وزارت ورزش و جوانان ابلاغ می‌شود.

صابر رحیمی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، با برشمردن عناوین هفته جوان اظهار داشت: از جمله برنامه‌های تدوین شده به مناسبت هفته جوان می‌توان به تولید و پخش تیزر در صدا و سیما و فضای مجازی، آذین بندی و نصب بنر در ادارات و ورزشگاه های استان و ارائه گزارش عملکرد در زمینه های مختلف اشاره کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه افزود: برگزاری فعالیت های فراغتی مفرح و نشاط آور با در نظر گرفتن دستورالعمل های بهداشتی مصوب ستاد مقابله با کرونا و رعایت مولفه هایی همچون توجه به امکانات و اقتضائات منطقه ای، توجه به برنامه های فراغتی از جمله برنامه های هفته جوان است.

رحیمی برگزاری جلسات هم اندیشی با مسئولین و برگزاری کرسی‌های آزاد اندیشی، غبارروبی گلزار شهدا و دیدار با نماینده ولی فقیه و ائمه جمعه شهرستان ها را از دیگر برنامه های هفته جوان اعلام کرد.

وی همچنین از ارائه خدمات مشاوره تحصیلی و ازدواج به صورت رایگان و نیم بها به جوانان، تولیدات رسانه ای، ساخت فیلم و انیمیشن در موضوعات مختلف مربوط به جوانان، برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی، کتاب و کتابخوانی، خاطره خوانی و خاطره نویسی خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به گفتگو با اصحاب رسانه به مناسبت هفته جوان، پاک سازی محیط زیست با مشارکت سازمان‌های مردم‌نهاد، برگزاری جلسات آزاد اندیشی با حضور جوانان نخبه و تجلیل از افراد خدمات رسان به جوانان اشاره کرد.

رحیمی گفت: تجلیل از تشکل های برتر فعال در حوزه های تخصصی، برگزاری محافل انس با قرآن، برگزاری مراسم گلریزان برای آزادسازی زندانیان جوان، برگزاری کارگاه توانمندسازی جوانان با موضوع اشتغال و کارآفرینی از دیگر برنامه های هفته جوان است.

وی برگزاری همایش ورزشی از قبیل کوهپیمایی، پیاده‌روی و دوچرخه‌سواری، برپایی ایستگاه صلواتی توزیع ماسک و مواد ضد عفونی کننده، برگزاری مراسم شب شعر و ارائه خدمات رایگان و نیم بها در مراکز فرهنگی و ورزشی به جوانان، دیدار با خانواده شهدای جوان و تجلیل از آنها، همچنین برپایی نمایشگاه پیاده راه جوان را از دیگر برنامه‌های هفته جوان اعلام کرد.

رحیمی گفت: انتخاب جوان برتر سلیقه‌ای نیست بلکه به منظور انتخاب جوان برتر شاخص‌ها از وزارت ورزش و جوانان ابلاغ می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه پس از ارزیابی شاخص های ابلاغی جوان برتر انتخاب خواهد شد، افزود: تاکنون جوان برتر کرمانشاهی انتخاب نشده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها