سرویس: اجتماعی کد خبر: 407491 15:37 - 1400/01/19

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

فعالیت قرارگاه شهید سلیمانی در سطح شهرستان سنقر ادامه دارد/ تاکید بر فعالیت و نظارت دقیق تیم های نظارتی

فعالیت قرارگاه شهید سلیمانی در سطح شهرستان سنقر ادامه دارد/ تاکید بر فعالیت و نظارت دقیق تیم های نظارتی

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی گفت: فعالیت قرارگاه شهید سلیمانی با قوت خود در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، غلامرضا مرتضوی در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا که با حضور مسئولین ذیربط در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد، افزود: چهارچوب و ضوابط اجرای دستورالعمل ها متناسب با شرایط و رنگبندی ها در هر شهرستان به همراه وظایف دستگاه های ذیربط مشخص شده و لازم الاجرا است.

رییس ستاد مدیریت کرونای شهرستان سنقروکلیایی به مسئولین دستگاه های مربوطه در شهرستان تاکید کرد فعالیت تیم های نظارتی در سطح شهرستان با نظارت دقیق ادامه پیدا کند.

وی همچنین ادامه داد: فعالیت قرارگاه شهید سلیمانی با قوت خود در سطح شهرستان ادامه خواهد داشت.

مرتضوی در ادامه تاکید کرد: تمامی برنامه های در سطح شهرستان باید بر اساس نظر شبکه بهداشت و درمان و ستاد مدیریت کرونا باشد.

فرماندار سنقروکلیایی اقناع سازی افکار عمومی را از مهمترین موضوعات در مدیریت و رعایت همگانی دستورالعمل ها در سطح جامعه دانست و گفت: اقدامات لازم در جهت اطلاع‌رسانی در سطح جامعه انجام شده و برگشت به شرایط مطلوب مستلزم مشارکت همگانی و رعایت دستورالعمل ها است.

همچنین به واسطه شرایط قرمز کرونایی و لزوم عدم برگزاری جلسات به صورت همزمان در این جلسه بر اساس حکم استاندار محترم کرمانشاه آقای حمید ابوالفتحی به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری سنقروکلیایی معرفی و از زحمات آقای فرزاد الماسی معاون پیشین فرمانداری این شهرستان تقدیر شد.

 

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها