مرصاد نیوز ۱۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۴/۲۲
فرماندار سنقروکلیایی مطرح کرد

تشکیل تیم بازرسی در سنقروکلیایی برای نظارت بر الزام استفاده از ماسک در اماکن عمومی

مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی از تشکیل تیم بازرسی برای نظارت بر الزام استفاده از ماسک در اماکن عمومی این شهرستان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،غلامرضا مرتضوی در پانزدهمین جلسه ستاد شهرستانی مدیریت کرونا که با حضور معاون سیاسی فرماندار و برخی از مسئولین برگزار شد با اشاره به عملکرد مثبت استان کرمانشاه در مدیریت کرونا به اذعان مسئولین کشوری گفت: این موفقیت حاصل تلاش و همدلی تمامی ارگان ها، مسئولین و همکاری مردم بوده که تداوم آن موفقیت و سلامت مردم را رقم میزند.

وی در ادامه از تلاش های شبانه روزی شبکه بهداشت و درمان شهرستان قدردانی کرد و افزود: در مهار و مدیریت بیماری از روزهای ابتدایی نیرو های شبکه بهداشت و درمان شهرستان خوب عمل کرده اند که نتیجه آن هم امروز قابل مشاهده است.

فرماندار سنقروکلیایی تاکید کرد: اکنون وظیفه همه ما این است به جهت محافظت از دیگران و خانواده های خود با رعایت فاصله گذاری اجتماعی، عدم برگزاری تجمعات و استفاده از ماسک، که مورد تاکید مقام معظم رهبری هم بود به سلامت خود و دیگران اهمیت دهیم.

مرتضوی در ادامه از تشکیل تیم بازرسی در شهرستان به منظور نظارت بر الزام استفاده از ماسک در ادارات، بانک ها و اصناف خبر داد و تصریح کرد: در صورتی که موارد ابلاغی در این مکان ها رعایت نشود برابر مقررات رفتار خواهد شد.

وی اظهار داشت: در ابتدای اپیدمی کرونا در بسیاری از زمینه ها کمبود هایی وجود داشت که خوشبختانه با ورود گروه های جهادی و مراکز دانش بنیان هم اکنون نه تنها کمبود ها رفع شده  بلکه افزایش قابل توجه امکانات در بیمارستان ها و پیشرفت های علمی موثر و امیدوار کننده در این زمینه نیز از دستاورد ها بود.

اهتمام ویژه در جهت ممنوعیت برگزاری تجمعات و مراسمات توسط ارگان های ذیربط و همکاری مردم در این زمینه و همچنین توصیه مجدد به تاکید استفاده از ماسک در اماکن عمومی، ادارات و بانک ها توسط مردم از موضوعات مورد تاکید فرماندار سنقروکلیایی در این جلسه بود.