مرصاد نیوز ۱۲:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۱۱
مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) مطرح کرد

اجرای طرح «همکلاسی ها» در کرمانشاه برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت

مرصاد نیوز: مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: طرح «همکلاسی‌ها» در آستانه سال تحصیلی جدید در راستای کمک مومنانه در این استان اجرا می شود.

سرهنگ محمد رسول اکبری در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: در راستای اجرای کمک مومنانه طرح همکلاسی‌ها در آستانه سال تحصیلی جدید در استان کرمانشاه اجرا خواهد شد.

وی افزود: این طرح با مشارکت و همکاری آموزش و پرورش و بسیج اصناف با خرید کیف و لوازم التحریر مورد نیاز دانش آموزان بی بضاعت به اجرا در می‌آید.

مسئول بسیج دانش‌آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: دانش‌آموزان نیازمند از قبل توسط مدارس شناسایی شده‌اند.

اکبری خاطرنشان کرد: فراخوان خیرین از طریق اداره کل آموزش و پرورش و بسیج اصناف انجام خواهد شد و آنها در قالب کمک‌های نقدی یا خرید کیف و لوازم التحریر همکاری خواهند کرد.

وی عنوان کرد: درصدد هستیم در روزهای آینده فراخوان خیرین را انجام دهیم و پیش از آغاز سال تحصیلی نسبت به خرید کیف و لوازم التحریر اقدام‌کنیم.

مسئول بسیج دانش آموزی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه بیان کرد: در مرحله اول طرح کمک مومنانه نیز با شناسایی دانش آموزان بی بضاعت ۵۵۰ میلیون تومان کمک در قالب بسته‌های معیشتی و نیز کارت هدیه به خانواده‌های دانش آموزان نیازمند اهدا شد.

اکبری تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا فعالیت‌های بسیج دانش آموزی نظیر طرح یاوران ولایت و نیز کنگره دانش آموزی از طریق فضای مجازی در حال برگزاری است.