مرصاد نیوز ۱۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
شهردار کرمانشاه:

راه اندازی بی آرتی وپیاده راه کردن خیابان مدرس در دستور کار سال آینده شهرداری قرار دارد

مرصاد نیوز: شهردار کرمانشاه گفت: تلاش می کنیم پروژه هایی را که در کمترین زمان ممکن به سرانجام می رسد و مردم از آن منتفع می شوند همچون بی آرتی وپیاده راه کردن خیابان مدرس را سال آینده در دستور کار قرار دهیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سعید طلوعی امروز دوشنبه در حاشیه بازدید استاندار از پروژه های شهری کرمانشاه به ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه ها پرداخت و اظهار داشت:اقدامات خوبی در سطح شهر انجام شده و در حال حاضر در گوشه گوشه شهر  پروژه ای در دست اقدام است. 

شهردار کرمانشاه افزود: این پروژه ها علی رغم مشکلات اقتصادی, بیماری کرونا و کمبود منابع مالی با پیشرفت چشمگیری در حال اجرا است.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه همدلی خوبی بین استانداری و شهرداری وجود دارد وهمین وفاق سبب شده تا کارها به خوبی پیش برود.

طلوعی اشاره ای به مرمت خیابان ها و معابرداشت و افزود: در حال حاضر با اولویت مناطق حاشیه ای شهر در حال آسفالت و سنگ فرش کردن جاده ها و معابر هستیم و می توان گفت اوضاع شهر خوب است.

وی ادامه داد: خوشبختانه شهر کرمانشاه فعال و زنده است و تلاش می کنیم پروژه هایی را که در کمترین زمان ممکن به سرانجام می رسد و مردم از آن منتفع می شوند همچون بی آرتی وپیاده راه کردن خیابان مدرس را سال آینده در دستور کار قرار دهیم تا فرهنگ استفاده از ماشین را به سمت استفاده از وسایل نقلیه عمومی و پیاده روی پیش ببریم.

وی بیان داشت: پیاده راه پارکینگ شهرداری ظرف مدت 20 روز آینده به بهره برداری خواهد رسید و این امر می تواند درایجاد رفاه حال شهروندان بسیار موثر باشد وتحولی در این خصوص ایجاد کند.

شهردار کرمانشاه در خصوص پروژه تقاطع غیر همسطح شهید قاسم سلیمانی، گفت: این پروژه در حال حاضر 75 درصد پیشرفت فیزیکی دارد وتمام توان خود را به کار خواهیم گرفت تا دهه فجر امسال شاهد به بهره برداری رسیدن آن باشیم. 

وی ازپروژه تله کابین کرمانشاه نیز به عنوان یکی از مطالبات مردم یاد کرد وگفت: بر این اساس تلاش می کنیم تا پایان امسال مسیر این پروژه به بهره برداری برسد.

طلوعی افزود: تمام همت خود را به کار می گیریم تا اکثر پروژه های شهری کرمانشاه تا پایان امسال به بهره برداری برسند.