مرصاد نیوز 10:07 - 1399/06/31
فرمانده سپاه ناحیه پاوه:

دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه پاوه گفت: دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوریها ی آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده وخواهد ماند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  سرهنگ ارسلان سلطانقلی در گفتگو با خبرنگار هزار ماسوله، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس وشهدای مدافع حرم خاصه شهید حاج قاسم سلیمانی هفته دفاع مقدس را تبریک گفت و اظهار داشت: هفته دفاع مقدس یادآور افتخارات، شهامت ها، رشادت ها وشهادت ها است و یادآور مردانی است که مردانگی آفریدند.

فرمانده سپاه ناحیه پاوه افزود: دفاع مقدس نام آشنا ترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوریهای آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.

وی گفت: هشت سال دوران دفاع مقدس نماد غرور ملی، همبستگی و اتحاد ملت شریفی است که در راه استقلال، آزادی و ارزش‌های اسلامی از جان خود در برابر قدرت‌های مستکبر گذشتند تا امنیت و آرامش آینده این کشور تضمین شود.

فرمانده سپاه ناحیه پاوه ادامه داد: بی تردید رهبری داهیانه امام راحل در آن مقطع حساس، نقطه عطف و برگ زرینی در تاریخ حیات جمهوری اسلامی به شمار می‌آید و جوانان کشور با از خودگذشتگی نشان دادند که سرنوشت یک ملت به دست همان ملت نوشته خواهد شد.

وی افزود: امروز نیز ضرورت دارد قشر جوان که در سنگر علم و دانش فعال است به خوبی با ماهیت جنگ تحمیلی و نقشه‌های بدخواهان این ملت آشنا باشد تا بتواند درمسیر ارتقای دانش خود تلاش کند.