مرصاد نیوز 08:50 - 1399/09/10
دادستان کرمانشاه خبر داد:

انهدام باند قاچاق اسلحه در کرمانشاه

مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انهدام باند قاچاق اسلحه در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از دادگستری کرمانشاه شهرام کرمی دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انهدام یک باند قاچاق اسلحه در کرمانشاه خبر داد و اظهار کرد: از این باند تعداد 99 قبضه اسلحه شکاری و 8 قبضه کلت کمری کشف و ضبط شد.

وی تصریح کرد: برای اعضای این باند دو نفره پس از دستگیری توسط نیروهای نظامی و امنیتی پرونده قضایی تشکیل شده و اکنون در بازداشت بسر می برند.

دادستان کرمانشاه در ادامه با هشدار به اراذل و او باشی که اقدام به خرید سلاح گرم می کنند، اعلام کرد: به افرادی که با سلاح گرم در فضای مجازی و یا ملاء عام قدرت نمایی و با ایجاد رعب و وحشت بین مردم و ترویج خشونت امنیت عمومی را تهدید  می کنند هشدار می دهیم که با اشد مجازات روبرو خواهند شد.

وی تصریح کرد: ضابطین دستگاه قضایی بصورت مستمر و دقیق فضای مجازی را رصد می کنند و با شناسایی قدرت نمایانی که از سلاح گرم برای ایجاد رعب و وحشت استفاده می کنند،  آنها را دستگیر و به دستگاه قضایی ارجاع می دهند.

کرمی خاطر نشان کرد: همچنین اگر شاهد چنین حرکتی نیز از سوی این افرادی در ملاء عام باشیم، برخوردی بدون اغماض و جدی با آنها خواهیم داشت.