مرصاد نیوز 19:21 - 1400/01/18
استاندار کرمانشاه:

هرکسی که بدون ماسک حرکت کند همانند این است یک بمبی منفجر می کند

مرصاد نیوز:استاندار کرمانشاه گفت: مردم باید ماسک زدن را بعنوان فرهنگ در طول روز بپذیرند، هرکسی که بدون ماسک حرکت کند همانند این است یک بمبی منفجر می کند که منجر به خسارت سنگینی خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند در گفتگو با خبرنگار بازی دراز، در رابطه با شرایط کرونایی و وضعیت کرمانشاه و شهرستان ها اظهار داشت: در حال حاضر متاسفانه کرمانشاه با جمعیت ۵۰ درصدش در ۹ شهرستان وضعیت کرونایی قرمز دارند، مابقی نارنجی و یک شهرستان زرد است که نشان می دهد شرایط بسیار حادی حاکم است  و این پیک خسارت سنگینی برای ما در پی خواهد داشت و حتماً محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های را ایجاد می‌کنیم.

استاندار کرمانشاه  گفت: خواهشا مردم به رنگ شهرستان ها اکتفا نکنند، مردم باید ماسک زدن را بعنوان فرهنگ در طول روز بپذیرند .هرکسی که بدون ماسک حرکت کند همانند این است یک بمبی منفجر می کند که منجر به خسارت سنگینی خواهد شد.

وی افزود: در غیر این صورت اگر رعایت نکنند مجبوریم در سطح  خیابان بیمارستان صحرایی احداث کنیم که بتوانیم در واقع مداوا کنیم شرایط بسیار سخت است از همین الان تعداد زیادی از بیمارستان‌های ما دستگاه اکسیژن ساز ندارند.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: از مردم واقعاً عاجزانه خواهش می‌کنیم که این موضوع را رعایت کنند در غیراینصورت هزینه بسیار سنگین می پردازیم خواهش می‌کنیم دورهمی نداشته باشند و با فاصله و با رعایت پروتکل های بهداشتی عمل کنند تا این پیک را پشت سر بگذاریم و قطعا در این راستا برابر مصوبات ستاد ملی کرونا کلیه محدودیت‌ها و ممنوعیت‌ها اعمال می‌شود.

انتهای پیام/