حالت تاریک
مدیرکل راهداری استان کرمانشاه مطرح کرد:

جابه‌جايي ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان کرمانشاه

جابه‌جايي  ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان کرمانشاه

مدیرکل راهداری استان کرمانشاه گفت: طی دو ماهه سال‌جاری ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی برون‌شهری استان کرمانشاه جابه‌جا شده‌اند که نسبت به سال گذشته ۶ درصد افزایش داشته است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ سید شهرام کهریزی گفت: طی ۲ماهه سال جاری ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای استان کرمانشاه در قالب ۵۸ هزار سفر جابه‌جا شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه افزود: از ابتدای سال جاری تا پایان اردیبهشت‌ماه بیش از ۵۰۹ هزار مسافر توسط ناوگان عمومی مسافر جابه‌جا شده‌اند که نسبت به سال گذشته با جابه‌جای بیش از ۴۷۹ هزار مسافر شاهد رشد ۶ درصدی تردد مسافر هستیم.

وی تصریح کرد: ۱۴۱ هزار مسافر توسط ناوگان اتوبوسی استان کرمانشاه در قالب ۷ هزار و ۶۲۴ سفر جابه‌جا شده‌اند.

کهریزی عنوان کرد: طی دوماهه سال جاری ۲۴۵ هزار مسافر توسط ناوگان مینی بوسی در قالب بیش از ۱۴ هزار سفر جابه‌جا شده‌اند که نسبت به سال گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته و ۱۲۳ هزار مسافر نیز با استفاده از سواری سفرهای خود را انجام داده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در پایان افزود: مسافران می‌توانند هرگونه انتقاد و شکایت خود از پایانه‌های مسافربری و یا رانندگان حوزه حمل و نقل مسافر را از طریق سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت راه‌ها به این اداره کل اطلاع دهند تا در کمیسیون‌های مربوطه به تخلف شرکت‌ها و رانندگان رسیدگی شود.

منبع:  روابط‌عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه 

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از