حالت تاریک

پیکان و سایپا محکوم شدند

پیکان و سایپا محکوم شدند

بر اساس آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال دو باشگاه پیکان و سایپا محکوم شدند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ بر اساس آرای جدید کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال دو باشگاه پیکان و سایپا محکوم شدند.

 آرای صادره به شرح زیر است:

*در پی شکایت محمد مهدی لطفی از باشگاه ایران خودرو (پیکان)، این باشگاه به پرداخت مبلغ 3 میلیارد و 920 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 149 میلیون و 548 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*با توجه به شکایت جابر نصیری از باشگاه شهرداری آستارا، این باشگاه به پرداخت مبلغ 4 میلیارد و 200 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 160 میلیون و 230 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت امین اسدی از باشگاه سایپا، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و 89 میلیون و 150 هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 41 میلیون و 551 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان 285 میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

*در پی شکایت مجتبی حسینی از باشگاه ایران خودرو (پیکان)، این باشگاه به پرداخت مبلغ 5 میلیارد و 380 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 160 میلیون و 230 هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

 

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از