حالت تاریک
امام جمعه هرسین:

جمهوری اسلامی به معنای واقعی کلمه مستقل است

جمهوری اسلامی به معنای واقعی کلمه مستقل است

امام جمعه هرسین گفت: در پاسخ باید گفت که بله، تنها کشوری که در دنیا به معنای واقعی کلمه مستقل و بدون وابستگی است جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ حجت‌الاسلام والمسلمین رضایی صبح امروز پنج‌شنبه در دیدار با جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم شهرستان هرسین، اظهار داشت: از شعارهای ابتدایی کشور استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی بود و این سوال مطرح است که آیا این شعار محقق شده است یا نه؟

امام جمعه هرسین افزود: در پاسخ باید گفت که بله، تنها کشوری که در دنیا به معنای واقعی کلمه مستقل و بدون وابستگی است جمهوری اسلامی ایران است.

وی خاطرنشان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری، اگر کسی نظام اسلامی و قانون اساسی را قبول نداشته باشد، جایگاهی که اَشغال کرده و حقوقی که دریافت می‌کند حرام شرعی است.

رضایی بیان داشت: این انقلاب ثمره خون شهدا و آرزوی تمام انبیای الهی بوده است، تنها دوره‌ای که یک حکومت اسلامی محقق شده که برگرفته از قوانین اسلامی است انقلاب اسلامی ایران است.

امام جمعه هرسین تصریح کرد: به طور قطع این انقلاب به دست امام زمان (عج) خواهد رسید و ما باید خودمان را حفظ کنیم، انقلاب برای ما عزت و اقتدار آورد و همه ما مدیون این نظام هستیم،

در ادامه ابوطالب ایتوندی؛ فرماندار هرسین اظهار داشت: انقلاب اسلامی ما یک پدیده شگرف در دنیای معاصر بود که مسیر دنیا را عوض کرد.

فرماندار هرسین افزود: نظام ما مبتی بر مردم سالاری دینی است و به دنیا اعلام کرد که نسخه این انقلاب برگرفته از آیات قرآن و روایات است و هیچ نسخه عاریتی از سایر مکاتب دنیا نیست.

وی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی امروز در منطقه حرف اول را می‌زند و بدون حضور و نقش آفرینی جمهوری اسلامی ایران هیچ کاری در منطقه صورت نمی‌گیرد.

ایتوندی اظهار داشت: در حوزه اقتصاد با تمامی مشکلاتی که دشمنان برای ما به وجود آورده‌اند جز اقتصادهای بزرگ دنیا هستیم و صددرصد صنعت نفت را در داخل ایجاد می‌کنیم.

فرماندار هرسین افزود: متاسفانه دیده می‌شود در فضای مجازی اقدامات پادشاهان مفلوک گذشته را مطرح می‌کنند الان ایران اسلامی یکی از ابرقدرت‌های دنیاست، باید دستاوردها را برای نسل جدید تبیین کرد.

وی تصریح کرد: انتخابات را باید جدی گرفت، دشمنان به واسطه عملیات روانی که دارند انجام می‌دهند می‌خواهند مردم را ناامید کند، وظیفه ما و آحاد ملت این است که مردم را هر چه بیشتر جهت شرکت در انتخابات تشویق کنیم، دشمن در صدد وارونه کردن واقعیت‌ها است.

ایتوندی گفت: شهرستان هرسین سابقه حضور ۱۰۰ درصدی در انتخابات را دارد و ان‌شاءالله شاهد حضور حداکثری مردم و تودهنی به دشمن باشیم.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از