حالت تاریک
کشتی آزاد قهرمانی جهان؛

عموزاد از راهیابی به فینال بازماند

عموزاد از راهیابی به فینال بازماند

رحمان عموزاد با شکست برابر نماینده مجارستان از صعود به فینال مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان بازماندو گلیج نیز حذف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد و به نقل از خبرگزاری تسنیم، روز سوم مسابقات کشتی آزاد قهرمانی جهان امروز در دو وزن 65 و 97 کیلوگرم در سالن اشتارک آره نا دنبال شد و رحمان عموزاد تنها نماینده ایران در نیمه نهایی بود. عموزاد نماینده وزن 65 کیلوی ایران در این مرحله به مصاف موسکائف مجارستانی رفت.

در حالی که قهرمان سال گذشته 65 کیلوگرم جهان دو بر یک از موسکائف پیش افتاده بود، درخواست چلنج از سوی مربیان مجار نتیجه را 2-2  به سود موسکایف کرد. عموزاد که تلاش زیادی برای جبران نتیجه داشت امتیاز گرفت اما در ثانیه‌های آخر به حریف امتیاز داد و در نهایت با نتیجه 6 بر 5  شکست خورد.

 

 
 
 


 
 
 
0 seconds of 1 minute, 32 seconدیگر مبارزه همزمان نیمه نهایی این وزن نیز بین توانیان از ارمنستان و ریورا از پورتوریکو برگزار شد که کشتی گیر ارمنی با نتیجه 10 بر 9 مغلوب حریف پورتوریکویی شد.در وزن 97 کیلوگرم نیز سعدالله‌یف برابر تاج‌الدین‌اف کشتی‌گیر روسی‌الاصل بحرین در حالی که با نتیجه 9 بر 2 عقب بود به دلیل مصدومیت کشتی را ادامه نداد تا بدین ترتیب مجتبی گلیج نیز حذف شد.

دیگر مبارزه همزمان نیمه نهایی این وزن نیز بین توانیان از ارمنستان و ریورا از پورتوریکو برگزار شد که کشتی گیر ارمنی با نتیجه 10 بر 9 مغلوب حریف پورتوریکویی شد.

در وزن 97 کیلوگرم نیز سعدالله‌یف برابر تاج‌الدین‌اف کشتی‌گیر روسی‌الاصل بحرین در حالی که با نتیجه 9 بر 2 عقب بود به دلیل مصدومیت کشتی را ادامه نداد تا بدین ترتیب مجتبی گلیج نیز حذف شد.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از