حالت تاریک
پیام شهدا؛

همه دست اتحاد بهم دهند

همه دست اتحاد بهم دهند

شهید «جبرائیل شیخلو» در وصیت‌نامه خود می‌نویسد: از ارتش، بسيج و سپاه مى خواهم كه همه دست اتحاد به هم دهند و اسلام را به تمام دنيا رواج نمايند كه خائنين بدانند در مقابل دين مبين اسلام نمى شود، ايستاد و مبارزه كرد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ شهید جبرائیل شیخلو دوم آبان ۱۳۴۳، در روستای قارقرقلون از توابع شهرستان زنجان به دنیا آمد، پدرش شریف و مادرش عادله نام داشت، تا دوم راهنمایی درس خواند، نقاش ساختمان بود، سال ۱۳۶۰ ازدواج کرد و صاحب یک دختر شد، به عنوان پاسدار وظیفه در جبهه حضور یافت. 

یازدهم مهر ۱۳۶۲، در سرو ارومیه توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید، پیکر او را در مزار پایین شهرستان زادگاهش به خاک سپردند. 

در بخشی از وصیت‌نامه شهید جبرائیل شیخلو می‌خوانیم؛ 

از اهالی شهیدپرور زنجان می‌خواهم، در پشت سر این رهبر عزیزمان باشند و از رهبری او اطاعت کنند و منافقین، این خفاشان کوردل را به گورستان بفرستند. 

من به عنوان یک سرباز کوچک از ارتش، بسیج و سپاه می‌خواهم که همه دست اتحاد به هم دهند و اسلام را به تمام دنیا رواج نمایند که خائنین بدانند در مقابل دین مبین اسلام نمی‌شود، ایستاد و مبارزه کرد. 

از ملت شهیدپرور زنجان می‌خواهم که همیشه دعا کنند به نیروهای مسلح که پیروز شوند و فتح کربلا را که طرح آن را ریخته‌اند با رهبر عزیز در آنجا نماز جماعت برگزار کنند و اگر به شهادت رسیدم، از عوض من هم قبر مطهر امام حسین (ع) را زیارت کنند.

 

انتهای خبر/

همه دست اتحاد بهم دهند

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از