حالت تاریک
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه:

پیشرفت‌های ایران اسلامی برگرفته از فرهنگ دفاع‌مقدس است

پیشرفت‌های ایران اسلامی برگرفته از فرهنگ دفاع‌مقدس است

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: پیشرفت های امروز ایران اسلامی در تمام عرصه‌ها الهام گرفته از فرهنگ دفاع مقدس است.

حجت‌الاسلام سید جواد حسینی کیا در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: افراد صاحب تریبون از جمله فرهنگیان، اساتید، علما، روزنامه‌نگاران و رسانه‌ها بایستی فرهنگ دفاع مقدس را به نسل کنونی منتقل کنند.

 

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه افزود: جهاد، از خودگذشتگی، وحدت، ولایت‌مداری و تحت پرچم بودن برای اعتلای کلمه الله جزو فرهنگ دفاع مقدس است.

 

وی ادامه داد: اگر ایران اسلامی از همه گردنه‌ها و موانع عبور کرده و به اوج قله رسیده به تعبیر مقام معظم رهبری بخشی از آن الهام گرفته از فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس است.

 

حجت‌الاسلام حسینی کیا با اشاره به اینکه فرهنگ عاشورا و دفاع مقدس در هم تنیده است، خاطر نشان کرد: ملتی که شهادت دارد، اسارت ندارد و از سختی‌ها و تنگناهای معیشتی عبور خواهد کرد.

 

وی ادامه داد: دشمنان پی برده اند که با تحریم مسائل اقتصادی از پای در نخواهد آمد، به سمت مبارزه فرهنگی روی آورده‌اند بنابراین باز هم در همین دفاع مقدس است که باید فرهنگ دفاع مقدس را در جامعه نشر دهیم.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حسینی کیا تصریح کرد: در آن دوران مادران و خواهرانی که زینب‌وار و زینب‌گونه جهاد و مجاهدت کردند و در پشت جبهه فرزند‌پروری کردند در واقع فرزندان مجاهدی را تحویل نظام اسلامی ایرانی دادند که حاصل آن ایران اسلامی مقتدر است.

 

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت: ایران اسلامی در همه عرصه‌های اجتماعی، فرهنگی، پزشکی، صنعتی، فناوری حرف برای گفتن دارد و همه اینها الهام گرفته از فرهنگ دفاع مقدس است.

 

وی افزود: فرهنگ دفاع مقدس یک گنجینه تمام نشدنی است و همه ما رسالت داریم این را به نسل نو منتقل کنیم و اگر از این فرهنگ الگوبرداری کنیم یقین بدانیم مشکلات کنونی جامعه حل خواهد شد.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از