حالت تاریک
جانشین‌ فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب خبر داد:

اعزام ۱۳۳ دانش‌آموز سرپل‌ذهابی به مناطق عملیاتی

اعزام ۱۳۳ دانش‌آموز سرپل‌ذهابی به مناطق عملیاتی

جانشین فرمانده سپاه ناحیه‌سرپل‌ذهاب از اعزام ۱۳۳ دانش‌آموز سرپل‌ذهابی به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد.

مرزبان نوری در گفتگو با خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ از اعزام ۱۳۳ دانش‌آموز پسر سرپل‌ذهابی در مرحله سوم به اردوهای راهیان‌نور به مناسب چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به یادمان‌های شهدای غرب کشور خبر داد.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه سرپل‌ذهاب با بیان اینکه این اردوی معنوی یک‌روزه خواهد بود، گفت: دانش‌آموزان از یادمان بازی‌دراز و یادمان شهیدشیرودی در سرپل‌ذهاب، یادمان مطلع‌الفجر و تنگه‌حاجیان در گیلانغرب و شهدای گمنام در قصرشیرین بازدید خواهند کرد.

وی هدف از برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی، آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ غنی و ارزشمند دفاع مقدس، نهادینه کردن تفکر و فرهنگ بسیجی، تجدید بیعت با شهدا و آرمان‌های انقلاب عنوان کرد.

نظری با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب بیان داشت: طبق فرمایش مقام معظم رهبری، راهیان نور یک حرکت معنوی و پربرکت است از این رو دانش‌آموزان در این اردوهای با برکت شرکت می‌کنند تا در مناطقی که جای پای شهدا و مقدس به خون شهداست حضور پیدا کرده و با رشادت و ایثار و شهامت رزمندگان دوران دفاع‌مقدس آشنا شوند.

وی در خاطرنشان کرد: مناطق عملیاتی و یادمان‌های غرب کشور در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد مجاهدت‌ها و فداکاری‌های ملت ایران بوده است و آن دوره آزمایش بزرگی برای مردم استان‌کرمانشاه و به‌ویژه شهرستان سرپل‌ذهاب در دفاع از کیان اسلامی بود.

لازم به ذکر است صبح امروز بدرقه دانش‌آموزان کاروان راهیان نور با حضور امام جمعه، فرماندار، جانشین فرماندهی سپاه، مدیرآموزش و پرورش و جمعی از مسئولان سرپل‌ذهاب انجام گرفت.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از