حالت تاریک

اعزام ۲۶ تیم پزشکی به مناطق کم برخوردار

اعزام ۲۶ تیم پزشکی به مناطق کم برخوردار

رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان استان کرمانشاه از اعزام ۲۶ تیم پزشکی به مناطق کم برخوردار در هفته مبارک بسیج خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد» و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، رضا منصوری اظهار داشت: طی فعالیتی که تیم‌های پزشکی فوق در این ایام داشته‌اند ۵۳۷ نفر توسط پزشک عمومی و ۳۵۱ نفر توسط پزشک متخصص ویزیت شده اند.

وی به بیان دیگر فعالیت‌های این سازمان طی هفته بسیج پرداخت و گفت: فضاسازی و برپایی ۳۱ ایستگاه صلواتی در سازمان و کانون‌های زیر مجموعه، دیدار ۳۶ نفر از اعضای هیئت اندیشه ورز با نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمانشاه، حضور کانون‌های سازمان بسیج جامعه پزشکی در مراسم غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدا، توزیع ۱۱۶۵بسته بهداشتی و ۱۴۳بسته‌های معیشتی، ارسال ۳۲۶۷ پیامک تبریک هفته مبارک بسیج به کلیه اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه و نیز دیدار با ۳ خانواده معظم شهدای مدافع سلامت نیز از جمله فعالیت‌های این سازمان طی این هفته است.

 منصوری با اعلام اینکه طی این ایام ۲۰ نفر از نخبگان بسیجی سازمان در اجلاس عمومی مجمع عالی اقشار بسیج سپاه استان شرکت داشته‌اند گفت: همچنین کرسی تلاوت قرآن نیز با حضور قاریان مطرح کشوری با همکاری معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد که در این مراسم تعداد ۱۰۶ نفر از بسیجیان سازمان بسیج جامعه پزشکی حضور داشتند.

به گفته رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان، تجلیل از ۱۷ نفر از بسیجیان و رزمندگان پیشکسوت حوزه بهداشت و درمان دوران دفاع مقدس، تجلیل از نخبگان بسیجی در یادواره شهدای علمی که با همکاری معاونت علمی و پژوهشی سپاه استان، برگزاری ۶ مسابقه حضوری با اهدا جوائز، مسابقه تیراندازی به صورت مکانیزه ویژه برادران و خواهران، مسابقه طناب کشی ویژه برادران و مسابقه دارت برای اساتید و کارکنان بسیجی خواهر و برادر با اهداء جوائز از دیگر اقدامات این سازمان طی ایام فوق می‌باشد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم روز پرستار و تجلیل از پرستاران نمونه بسیجی با همکاری دفتر پرستاری دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی این مراسم از ۵۰ نفر پرستاران نمونه بسیجی تقدیر بعمل آمد.

منصوری در پایان به برگزاری نشست هم اندیشی جمعی از فرهیختگان، اندیشه ورزان و نخبگان اقشار بسیج سپاه استان با حضور استاندار کرمانشاه نیز اشاره کرد و گفت: در این مراسم تعدادی از نخبگان بسیجی سازمان نیز حضور داشتند.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از