حالت تاریک
معراجی‌ها؛

خدایا هدفم فقط رضای توست

خدایا هدفم فقط رضای توست

شهید «علی اصغر بخشی کوهساری» در وصیت‌نامه خود می‌گوید: «خدایا گناهان مرا ببخش، خدایا فوز عظیم شهادت را نصیب من گردان، خدایا هدفم فقط رضای توست و غیر از تو به هیچ کسی پناه نمی‌آورم.»

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ شهید علی اصغر بخشی کوهساری ششم شهریور ۱۳۴۴، در شهرستان نکا به دنیا آمد. پدرش اکبر، کارمند بود و مادرش سیده خورشید نام داشت. تا چهارم متوسطه در رشته تجربی درس خواند. سال ۱۳۶۲ ازدواج کرد. از سوی بسیج در جبهه حضور یافت. بیست و یکم آبان ۱۳۶۲ در پنجوین عراق بر اثر اصابت گلوله توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت کلوله، به شهادت رسید، مزار وی در گلزار شهدای روستای کوهسارکنده تابعه زادگاهش قرار دارد. 

با درود و سلام بر مهدی موعود منجی عالم انسان‌ها و با سلام و درود بر نائب بر حقش امام خمینی و با سلام و درود بر شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی ایران که با خون خود نهال انقلاب را آبیاری کردند. این راهی را که من می‌خواهم بروم انتهایش شهادت است. خدایا خدایا گناهان مرا ببخش. خدایا فوز عظیم شهادت را نصیب من گردان. خدایا هدفم فقط رضای توست و غیر از تو به هیچ کسی پناه نمی‌آورم. 

خدایا سخت گریانم که به آرزویم نرسم. خدایا برای نجات دین تو برخاسته ام. خدایا اگر اسلحه‌های دشمن بسوی من شلیک شود و بدنم را سوراخ سوراخ کند دست از امام خود که در خط توست برنخواهم داشت. ای دنیا پست خیلی تلاش کردی که مرا طعمه خود گردانی و در کام خود فرو بری، ولی نه. مشیت خدا بر این بود که مرا هدایت کند و از غرق شدن درکار دنیا نجات دهد وای خدائی که از بخشش‌های زیاد تو انسان‌ها خجل زده می‌شوند؛ وای خدائی که بخاطر لغزشهائی که انسان ایجاد می‌شود او را طرد نمی‌کنی. سپاسگذارم از این نعمت‌ها که هیچ کس نمی‌تواند در حق بنده‌اش بجز تو روا دارد. 

بار ال‌ها به هر دری زدم تا به هر وسیله‌ای به آستان تو برسم، ولی در من این ندا و زمزمه را ایجاد کرده‌ای که‌ای انسان به هر وسیله‌ای نمی‌شود به هدف رسید. بلکه رسیدن به هدف خود روش خاصی دارد و براساس اصولی باید به هدف رسید. هدف ما کشورگشائی نیست بلکه هدف صدور انقلاب و نجات دادن قرآن و اسلام است. علی(ع) می‌فرماید: راه دراز است، ولی توشه کم «انا لله و انا الیه راجعون» ما همه از خدائیم و بسوی خدا بازمی گردیم.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از