حالت تاریک
معراجی‌ها؛

آرزویی جز پیروزی اسلام ندارم

آرزویی جز پیروزی اسلام ندارم

شهید «ایمان شاه حسینی» در بخشی از دست نوشته به یادگار مانده‌اش آورده است: كارى كه باعث مى‌شود ناموس و غيرت و دين ما به دست دشمنان نيافتد و راهى كه باعث مى‌شود اسلام را از سقوط به صعود برساند، حفظ ارزش‌ها است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی «مرصاد»؛ شهید ایمان شاه حسینی دهم فروردين 1349 در شهرســتان هرســين ديده به جهان گشود. پدرش حســينعلي و مادرش ليلي خانم نام داشت. تا سوم متوسطه در رشــته تجربي درس خواند. به عنوان بسيجي به جبهه رفت. 24 دي 1365 در شــلمچه بر اثر اصابت گلوله به شــهادت رسيد. پيكر وي را در گلزار شهداي سراب جديد زادگاهش به خاك سپردند.

در بخشی از وصیت‌نامه شهید چنین آمده است: 

با سلام بر امام زمان (عج) و نايب برحقش امام خمينى كبير. پدر و مادر و برادرانم اين را بدانيد كه من و ديگران با اراده و شجاعت اين راه را طى نموديم و اميدواريم كه خداوند اين كار ما را بپذيرد كارى كه باعث مى‌شود ناموس و غيرت و دين ما به دست دشمنان نيفتد و راهى كه باعث مى‌شود اسلام را از سقوط به صعود برساند.

 خانواده گرامى! شما را به خدا سوگند مى‌دهم كه در شهادت من صبور باشيد و كمتر گريه كنيد و به برادران و خواهرانم بگوييد كه مبادا نماز را ترك كنند و يا جبهه را فراموش کنید بيش از اين مزاحم اوقاتتان نخواهم شد و درپايان سلامتى شما و تمام اقوام و آشنايان و پيروزى رزمندگان اسلام را از خداى بزرگ خواهانم.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از