حالت تاریک
دادستان سیرجان خبر داد:

جزییات قتل ۵ عضو یک خانواده در سیرجان

جزییات قتل ۵ عضو یک خانواده در سیرجان

دادستان سیرجان از قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان خبر داد و گفت: در این حادثه اعضای یک خانواده شامل زن و شوهر و سه فرزند خانواده به قتل رسیده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ دادستان عمومی وانقلاب شهرستان سیرجان از قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده در سیرجان خبر داد و گفت: در این حادثه اعضای یک خانواده شامل زن و شوهر و سه فرزند خانواده به قتل رسیده‌اند. 

مجتبی قدیمی در تشریح جزییات این خبر اظهار داشت: پس از کسب گزارش مردمی مبنی بر مفقودی اعضای یک خانواده در سیرجان در ساعت ۲۳ شامگاه گذشته بلافاصله رسیدگی به موضوع در دستور کار دادستانی و پلیس قرار گرفت. 

وی اعلام کرد: ماموران پلیس آگاهی سیرجان و بازپرس ویژه قتل بلافاصله در محل منزل این خانواده حاضر می‌شوند و متوجه می‌شوند درب منزل قفل و مشکوک می‌باشد و پس از دستور قضایی ماموران فک قفل می‌کنند و وارد منزل می‌شوند و متاسفانه با اجساد اعضای این خانواده مواجه می‌شوند که با سلاح سرد به قتل رسیده اند. 

این مقام قضایی عنوان کرد: بلافاصله دستورات قضایی برای شناسایی هویت و دستگیری فرد ضارب صادر می‌شود و تحقیقات تکیملی در این رابطه ادامه دارد. 

قدیمی خاطرنشان ساخت: با توجه به اینکه از خانه مقتول مقادیری زیادی طلا و جواهرات و اموال خانه به سرقت رفته است بنظر می‌آید انگیزه اصلی قاتل سرقت و مسائل مالی بوده است. 

دادستان سیرجان گفت: این خانواده اصالتاً غیر بومی استان کرمان هستند و پدر خانواده در صنعت فرش فعالیت داشته است. 

دادستان سیرجان اعلام کرد: رسیدگی به پرونده فوق به صورت ویژه در دستور کار قضایی قرار دارد و اطلاعات تکمیلی در این رابطه از طریق روابط عمومی دادگستری استان کرمان به اطلاع شهروندان رسانده خواهد شد. 

منبع: باشگاه خبرنگاران

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از