حالت تاریک
فرمانده سپاه ناحیه هرسین مطرح کرد:

تعمیم شجره طیبه بسیج به اقصی نقاط دنیا

تعمیم شجره طیبه بسیج به اقصی نقاط دنیا

فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: امروزه شجره طیبه بسیج بارور شده و به تمام محور مقاومت و حتی دنیا توسعه پیدا کرده است.

 به گزارش خبرنگار فرهنگی شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد، امروز سه‌شنبه جشنواره مالک اشتر با هدف تجلیل از منتخب رده‌ها و معاونت‌های سپاه ناحیه هرسین در سالن اجتماعات اداره ارشاد این شهرستان برگزار شد.

موسوی در ابتدای این مراسم، اظهار داشت: این مراسم در راستای تجلیل از زحمات رده‌های مختلف در سپاه ناحیه برگزار شده هر چند که زحمات این عزیزان از این تجلیل‌ها بالاتر است و بسیاری از افراد هم هستند که در گمنامی فعالیت می‌کنند و نامی از آن‌ها برده نمی‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه هرسین با اشاره به فرا رسیدن هفته بسیج، افزود: امروز این شجره طیبه بسیج بارور شده و به تمام محور مقاومت و حتی دنیا توسعه پیدا کرده است.

جشنواره مالک اشتر رقابتی سالم میان بسیجیان است

در ادامه حجت‌الاسلام حسن رضایی با اشاره به علل نام‌گذاری این جشنواره به نام مالک اشتر، اظهار داشت: باید دید که مالک به‌عنوان یار صدیق حضرت علی (ع) چه خصیصه‌ای داشته که این جشنواره به این عنوان نام‌‎گذاری شده است، مالک اشتر کسی بود که نه از فرمان ولی خود عقب ماند و نه جلوتر رفت بلکه گوش به فرمان ولی زمانش بود.

 امام جمعه هرسین افزود: این جشنواره یک رقابت سالم بین بسیجیان کارآمد و خلاق در راستای محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم است هر چند که همه بسیجیان کارآمد هستند اما این یک نوع رقابت سالم است که هم تجلیلی صورت گیرد و هم عدالتی اجرا شود.

 وی خاطرنشان کرد: هر کشوری که از آمریکا تبعیت کرد بلایی مانند اوکراین به سر آن خواهد آمد، اخیرا هم رئیس جمهور اوکراین گفته است که اگر به ما کمک نمی‌کنید حداقل به ما وام بدید و این سرنوشت کسانی است که به ابرقدرت‌های پوشالی تکیه می‌کنند.

 ضرورت بصیرت‌افزایی در آستانه برگزاری انتخابات

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام امامی اظهار داشت: دشمن در جنگ سخت توانایی رویارویی با ما را ندارد ولی در جنگ نرم نیاز است که در این زمینه کار بیشتری صورت گیرد.

 وی افزود: شعار محوری هفته بسیج امسال با عنوان جهاد تبیین، جهاد امید آفرینی و جهاد خدمت نام‌گذاری شده است، در بحث جهاد تبیین امسال با توجه به اینکه سال انتخابات است باید به موضوعات بصیرت‌افزایی و روشنگری به راهبردهای مقام معظم رهبری در بحث انتخابات توجه شود.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از