حالت تاریک
فرمانده سپاه اسلام آبادغرب مطرح کرد:

اجرای ۲۰۰ برنامه هفته بسیج در اسلام‌آبادغرب

اجرای ۲۰۰ برنامه هفته بسیج در اسلام‌آبادغرب

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام‌آبادغرب، با بیان اینکه جهاد تبیین و خدمت‌رسانی را لازمه امیدآفرینی به جامعه دانست و از اجرای بیش از ۲۰۰ برنامه ویژه هفته بسیج در اسلام‌آبادغرب خبرداد.

بهزاد یوسف‌وند در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد، با اشاره به حوادث منطقه و جنایت و نسل‌کشی رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین، اظهار داشت: امام خمینی (ره) فرمودند؛ «آمریکا شیطان بزرگ است» و «اسرائیل یک غده سرطانی است» که با رخدادهای امروز جهان و با گذشت حدود نیم قرن از عمر انقلاب تازه مردم دنیا معنای این کلام امام راحل را فهمیده‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه اسلام‌آبادغرب افزود: این ددمنشی و جنایات امروز رژیم صهیونیستی با حمایت و پشتیبانی آمریکا علیه مردم مظلوم غزه انجام می‌شود.

یوسف‌وند بیان داشت: آمریکا با سلطه و نفوذ خود در بین کشورهای عربی که ادعای مسلمانی دارند کاری بر سر آن‌ها آورده که در مقابل جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی سکوت کرده‌اند و حتی حاضر نیستند این جنایات سخیف را محکوم کنند.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص بسیج، خاطرنشان کرد: بسیج پاره تن مردم است و در دوره‌ای حضور بسیج، زنده بودن انقلاب را نشان می‌دهد.

یوسف‌وند افزود: برنامه‌های هفته بسیج در دو سرفصل فرمان اعتلای بسیج و بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ریزی شده البته در طول سال و هم در هفته بسیج در سه محور جهاد تبیین، جهاد امیدآفرینی و جهاد خدمت‌رسانی برگزار خواهند شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان اسلام‌آبادغرب گفت: مسئولان سازمان‌ها، ادارات و نهادها باید دستاوردهای انقلاب و نظام را به مردم معرفی کنند چون دشمن به‌دنبال این است که امید را از مردم ما بگیرد و فضای کشور را تیره و تار نشان دهد که لازم است با جهاد تبیین و جهاد خدمت‌رسانی امید را به جامعه تزریق کنیم.

وی افزود: خدمت‌رسانی یکی از مولفه‌های اقدامات بسیج است که در بحث محرومیت‌زدایی، جهاد آبرسانی و ساخت خانه‌های محرومین، کمک به افراد نیازمند جامعه در سرلوحه اقدامات قرار دارد.

یوسف‌وند با اشاره به شعار امسال هفته بسیج تحت عنوان «بسیج؛ امید ملت ایران»، یادآور شد: بسیج بزرگترین شبکه مردمی در ایران و جهان است و این تفکر بسیجی در همه اقشار مردم و مسئولان وجود دارد که ان‌شاءالله تقویت شود و در هفته بسیج مکتب بسیج به منصه ظهور برسد.

وی خاطرنشان کرد: درهفته بسیج بیش از ۲۰۰ برنامه در ۴۰ عنوان در شهرستان شامل دیدار با خانواده معظم شهدا، عطرافشانی مزار شهدا، نشست بصیرتی و روشنگری، مسابقات ورزشی، کارگاه‌های مهارتی و توانمندسازی، فضاسازی و اجرای جشن‌های ولادت حضرت زینب (س) در پایگاه‌ها، مساجد و اقشار مختلف بسیج، برپایی نمایشگاه دستاوردهای بسیج، اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان پیشرفت، برپایی ایستگاه صلواتی، میز خدمت ادارات، افتتاح منزل محرومین، رژه موتوری و رژه نمایش اقتدار بسیج اجرا خواهد شد.

فرمانده سپاه اسلام‌آبادغرب تصریح کرد: در این برهه از زمان نیاز است این تفکر بسیجی که در همه ادارات و جامعه ما وجود دارد برجسته‌تر از گذشته به نمایش گذاشته شود چون الحمدلله به واسطه همین تفکر بسیجی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار در مقابل تمامی دشمنان ایستاده و نه تنها از ملت ایران بلکه از مظلومین دنیا حمایت می‌کند و اگر چنین اقتداری نبود گرگ‌های جهان که چنگ و دندان برای ملت ما تیز کرده‌اند به ملت ما حمله می‌کردند.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از