حالت تاریک
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کرمانشاه:

خواستار تحقق وعده برخورد با بدحجابان هستیم

خواستار تحقق وعده برخورد با بدحجابان هستیم

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه خطاب به رئیس جمهور خواستار تحقق وعده برخورد با بدحجابان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، حجت‌الاسلام شمس‌الله جلیلیان در مراسم سالروز ارتحال پیامبر اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) که پیش از ظهر امروز در محل مسجد جامع کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: در زمان بعثت پیامبر اکرم(ص) فضا از نظر مسائل شرعی، سیاسی، اخلاقی و اجتماعی بد بود و انسان در قهقرای گمراهی قرار داشت و خداوند پیامبر(ص) را فرستاد تا انسان‌ها را از گمراهی و تاریکی نجات دهد.

وی با بیان اینکه اگر پیامبر اکرم(ص) مبعوث نمی‌شد انسان در گمراهی باقی می‌ماند، افزود: از نظر جهان‌بینی، انسان اگر در بالاترین وضعیت از نظر علمی هم باشد باز هم دچار یاس، نامیدی و پوچی می‌شود و برای نجات خود سراغ مصرف مواد افیونی، مشروبات الکلی و مواد مخدر می‌رود.

حجت‌الاسلام جلیلیان با اشاره به افزایش آمار خودکشی در دنیا و جامعه، منشا آن را بی‌ایمانی دانست و اذعان کرد: اگر کسی به خدا ایمان داشته باشد، هرگز خودکشی نمی‌کند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: استکبار، بشریت را به استعمار و استثمار کشاند و بر اساس دیدگاه آنها عده‌ای برده و عده‌ای برتر هستند.

حجت‌الاسلام جلیلیان با اشاره به بردگی مدرن غرب، خاطرنشان کرد: آمریکا، اروپا و اذناب آنها ادعای برتری دارند و همه باید تحت سیطره آنها باشند.

وی با تاکید بر اینکه آمریکا و استکبار جهانی ذره‌ای برای انسان ارزش قائل نیستند، افزود: پیامبر اکرم(ص) مبعوث شد که ملاک برتری قدرت و ثروت نباشد بلکه همه در جامعه اسلامی برابر و برادر هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه خاطرنشان کرد: ثروتمندان نباید تصور کنند که از دیگران برتر هستند زیرا ابرقدرتی بالاتر از خداوند نداریم.

حجت‌الاسلام جلیلیان با بیان اینکه آمریکا خوی فرعونی دارد، گفت: پیامبر اکرم(ص) مبعوث شد که فرعونیت را از بین ببرد و بشر را زنده کند که البته زنده بودن در گرو ایمان است.

وی با اشاره به زنده بودن افرادی که در راه خدا شهید شدند، عنوان کرد: حاجت گرفتن از اهل بیت(ع) نشانه زنده بودن آنها است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: با چند ایرادی که معارضین وارد می‌کنند، نباید ایمان خود را کنار بگذاریم و بنا به خواسته آنها در مقابل ولی فقیه، مملکت، سپاه و بسیج بایستیم و کشور را به خاک و خون بکشانیم.

حجت‌الاسلام جلیلیان با تاکید بر اینکه خوی درندگی و وحشی‌گری دشمنان از گرگ و سگ هم بالاتر رفته، تصریح کرد: آمریکا و منافقین همان چیزی را به این افراد خواهند داد که به مردم عراق، سوریه، لبنان دادند.

وی با بیان اینکه باید در اسلام غوطه‌ور شویم، افزود: هیچ چیزی بهتر از توسل به اهل بیت(ع) نیست با مصرف قلیان و مواد مخدر مشکلی حل نمی‌شود.

حجت‌الاسلام جلیلیان اذعان کرد: پیامبر اکرم(ص) مبعوث شد که ما را از زنجیر اسارت نجات دهد و در این راستا فحاشی، تندخویی، بداخلاقی، حسادت، بخل و منیت اسارت است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: پیامبر(ص) نسبت به دیگران مهربان بود ما نیز باید با همدیگر مهربان باشیم.

حجت‌الاسلام جلیلیان با تاکید بر اینکه نجات و آزادگی در گرو حرکت در مسیر پیامبر اکرم(ص) است، خاطرنشان کرد: برخی تصور می‌کنند هرزگی و بی‌حجابی به معنای آزادی است درحالی‌که زمان جاهلیت وضعیت بدتری داشت.

وی خطاب به رئیس جمهور خواستار تحقق وعده برخورد با بدحجابان شد و تصریح کرد: عده‌ای مدعی هستند که برای اعتراض به وضعیت اقتصادی بدحجابی می‌کنند با این وجود زنان و دختران با اصالت و نجابت دست به چنین اقدامی نمی‌زنند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: افرادی که امروز بی‌حجابی می‌کنند از نسل پهلوی هستند که در آن زمان هم شاهد اختلاط زن و مرد بودیم البته ما اجازه نمی‌دهیم زمان پهلوی تکرار شود.

حجت‌الاسلام جلیلیان با انتقاد از اینکه اجازه دهیم مانند سایر کشورها هرکسی هر پوششی می‌خواهد داشته باشد، اذعان کرد: تفاوت کشور ایران با اندونزی و مصر تقدیم بیش از ۳۰۰هزار شهید در راه اسلام است.

وی افزود: اجازه ندهیم همین موارد اندک بی‌حجابی هم ادامه یابد چون مانند ویروس به جان جامعه خواهند افتاد و ممکن است تبعات شوم دیگری به‌دنبال داشته باشند که در شان مردم نیست.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از