حالت تاریک
سرمربی آویسپا فوکوکا:

زاهدی به معنای واقعی کلمه یک مهاجم است

زاهدی به معنای واقعی کلمه یک مهاجم است

سرمربی تیم شهاب زاهدی معتقد است که مهاجم ایرانی تیمش می‌تواند بهترین تصمیم را در لحظات مهم بگیرد و یک مهاجم تمام‌عیار محسوب می‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ تیم فوتبال آویسا فوکوکا روز ۱۵ مِی (۲۶ اردیبهشت) در چارچوب هفته چهاردهم لیگ J۱ ژاپن میهمان مدافع عنوان قهرمانی مسابقات یعنی ویسل کوبه خواهد بود. 

شهاب زاهدی که آمار ۶ گل و دو پاس گل طی ۱۰ مسابقه را به نام خود ثبت کرده، اشتیاق خود را نسبت به این مسابقه نشان داد و گفت: به کوبه احترام می‌گذارم و تمام تلاش خودم را می‌کنم تا بازی خودمان را انجام بدهیم. 

مهاجم ایرانی تیم آویسپا فوکوکا در برتری ۳ بر ۲ تیمش مقابل تیم کیوتو، گل نخست تیمش را برای ریوگا ساتو ساخت. وی در این باره تصریح کرد: این پاس گل، بخشی از برنامه من برای دیدار با کیوتو بود. در آن لحظه تصور کردم اگر به ریوگا پاس بدهم، شانس بیشتری برای گلزنی داریم. 

همچنین شیگتوشی هاسبه، سرمربی تیم آویسپا فوکوکا با تمجید از لژیونر فوتبال ایران خاطرنشان کرد: هر بار صحنه‌های بیشتری از زاهدی می‌بینیم که با بازیکنان تیم همکاری می‌کند و به آن‌ها پاس می‌دهد. او می‌تواند تصمیم بگیرد چه زمانی برای پاس دادن بهتر است. زاهدی به معنای واقعی کلمه یک مهاجم است. 

یاران شهاب زاهدی با کسب ۱۹ امتیاز، در جایگاه نهم جدول لیگ J۱ ژاپن قرار دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از