حالت تاریک
توسط بسیج سازندگی سنقروکلیایی صورت گرفت؛

اعطای ۱۱۰ میلیارد‌ ریال وام‌ اشتغالزایی به متقاضیان

اعطای ۱۱۰ میلیارد‌ ریال وام‌ اشتغالزایی به متقاضیان

فرمانده سپاه ناحیه سنقر گفت: ۱۱۰ میلیارد ریال وام اشتغالزایی توسط بسیج سازندگی سنقروکلیایی در سال‌جاری اعطا شد.

سرهنگ پاسدار شهرام یاری در گفتگو با خبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع‌رسانی مرصاد، اظهار داشت: توسط بسیج سازندگی سپاه شهرستان سنقروکلیایی در سال جاری مبلغ ۱۱۰ میلیارد ریال تسهیلات کم بهره به ۹۰ نفر از متقاضیان پرداخت شد.
فرمانده سپاه ناحیه سنقر با بیان اینکه جهاد ادامه دارد، افزود: پرداخت تسهیلات در راستای نامگذاری مقام معظم رهبری مدظله العالی به سال مهار تورم و رشد تولید بوده که با رویکرد فعال کردن کارگاه‌های تولیدی نیمه فعال و راکد انجام گرفت.

وی با اشاره به مقوله اقتصاد مقاومتی، ابراز داشت: پرداخت تسهیلات بسیج سازندگی در سال جاری منجر به راه‌اندازی و تقویت ۱۵ کارگاه در زمینه‌های فرش دستباف شهرستان به تعداد ۴ کارگاه فرش با اشتغال ۵۰ نفر، خیاطی به تعداد ۴ کارگاه خیاطی با اشتغال ۲۰ نفر شد.

سرهنگ یاری در ادامه خاطر نشان کرد: در زمینه صنایع تبدیلی نیز به تعداد ۳ کارگاه با اشتغال ۱۲ نفر، در زمینه پرورش دام سنگین با یک گاوداری صنعتی با اشتغال ۵ نفر، کشت و فرآوری زعفران به صورت صنعتی با اشتغال ۷ نفر به صورت مستمر بوده است.

فرمانده سپاه ناحیه سنقر در پایان تأکید کرد: مسیر رشد تولید در شهرستان سنقروکلیایی با پرداخت تسهیلات کم بهره به کارگاه‌های فعال و نیمه فعال ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از