حالت تاریک
دادستان اسلام‌آبادغرب خبر داد:

بازداشت ۱۰ نفر از اخلال‌گران نظم در اسلام‌آبادغرب

بازداشت ۱۰ نفر از اخلال‌گران نظم در اسلام‌آبادغرب

دادستان اسلام‌آبادغرب از بازداشت ۱۰ نفر از اخلال‌گران نظم و امنیت عمومی در اسلام آبادغرب خبر داد.

سید سجاد ملایری در گفتگو با خبرنگار اجتماعی شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ اظهار داشت: با توجه به اینکه تعدادی از اراذل و اوباش قصد اخلال در نظم و امنیت عمومی داشته‌اند و اقدام به خرید و فروش رأی، تجمع در درب شعب اخذ رأی، نزاع و درگیری داشته‌اند، نسبت به دستگیری 10 نفر از اخلال‌گران نظم اقدام شده است.

وی افزود: طبق مصوبات شورای تأمین و دستور مدعی العموم هیچ گونه ارفاقات قانونی شامل این افراد نمی‌شود و نسبت به بازداشت موقت تک‌تک این افراد اقدام شده است.

دادستان اسلام آبادغرب با بیان اینکه؛ احتمال افزایش آمار بازداشتی‌ها متصور است، تصریح کرد: قانون‌شکنی از هیچ فردی در هر جایگاهی پذیرفته نیست و بدون اغماض با برهم‌زنندگان نظم جامعه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

ملایری پیش از این هشدار داد: ضابطین خاص و عام موظف و مکلف شده اند با تخلفات و جرائم انتخابات به ویژه تجمعات خارج از شعب اخذ رای برخورد شدید صورت می‌گیرد.

وی عنوان کرد: گشت های انتظامی و رضویون بصورت محسوس و نامحسوس در روز انتخابات سازماندهی شده اند که در صورت مشاهده هرگونه تخلف انتخاباتی یا تجمع درب شعب اخذ رای، متخلفان و تجمع کنندگان بازداشت و تا بعد از فرآیند انتخابات در بازداشتگاه خواهند ماند.

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از