حالت تاریک
رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه:

مردم تنها به شعار کاندیداها اکتفا نکنند

مردم تنها به شعار کاندیداها اکتفا نکنند

رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه با بیان اینکه مردم نباید تنها به شعار کاندیداها اکتفا کنند، گفت: مردم بایدمعیارهای ولایی‌بودن و انقلابی‌بودن را در فکر، دل و عمل داوطلبان ریاست‌جمهوری مد نظر قرار دهند.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین محسن مفید در گفتگو با خبرنگار سیاسی شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ اظهار داشت: رئیس جمهور بر اساس قوانین جاریه کشور و نیز بر اساس اصول مسلم قانون اساسی باید در چهارچوب سیاست‌های کلی قانون حرکت کند که تأیید آنها بر عهده مقام معظم رهبری است.

رئیس دفتر شورای نگهبان استان کرمانشاه افزود: سیاست‌های رهبری مبتنی بر خیرخواهی برای امت اسلام و برون‌رفت از مشکلات است و شهید رئیسی نیز در چهارچوب همین سیاست‌ها حرکت می‌کرد. 

وی گفت: رئیس جمهور باید پیرو منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های کلی مورد تأیید معظم‌له و دلسوز جامعه اسلامی باشد. 

مفید تصریح کرد: نسل امروز، شهیدان رجایی، بهشتی و باهنر را ندیده‌اند اما رئیس جمهور فقید ما آیت‌الله رئیسی آیینه تمام‌نمای این شهدای عزیز بود و یک مسئول در تراز جمهوری اسلامی بود.

وی خاطرنشان کرد: جامعه ایران در آستانه برگزاری یک انتخابات بسیار حساس برای انتخاب رئیس جمهور جدید است، عده‌ای از کاندیداهای ریاست جمهوری اهل ادعا هستند اما اگر واقعاً می‌خواهیم ببینیم که چقدر ادعاهای یک نامزد انتخاباتی صادقانه است باید ببینیم تا چه میزان او و خانواده‌اش طعم فقر و محرومیت را چشیده‌اند.

مفید ادامه داد: باید رزومه و کارنامه کاری یک کاندیدا به دقت بررسی شود و میزان پیروی وی از امام راحل و ولی جامعه مشخص شود لذا نباید تنها به شعارهای یک نامزد در پیروی از ولایت فقیه اعتماد کرد بلکه باید دید که آیا در عمل هم پیرو محض امام جامعه اسلامی است یا خیر.

وی افزود: در انتخاب رئیس جمهور جدید نباید اشتباه کرد همه باید معیار انقلابی‌بودن را در فکر، دل و عمل یک نامزد مد نظر قرار دهند و از ولایی‌بودن نامزدی که می‌خواهند به او رأی دهند، اطمینان حاصل کنند. 

مفید اذعان داشت: یک نامزد ریاست جمهوری باید مبانی انقلاب را قبول داشته باشد و به آموزه‌های دینی اسلام و انقلاب با تمام وجود باور داشته باشد و رأی‌دهندگان باید مطمئن باشند که فرد مورد نظر آنها از اخلاص حقیقی برخوردار است.

وی افزود: امید است در انتخابات هشتم تیرماه مردم عزیز و بصیر ایران همچون همیشه با مشارکت حداکثری خود حماسه بیافرینند و برگ زرین دیگری از دفتر پر افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی را با حضور پر شور خود ورق بزنند.

مفید اظهار امیدواری کرد نتیجه انتخابات بعدی شخصیتی مخلص، ولایی، انقلابی، باورمند به مبانی انقلاب اسلامی و جهادی باشد و پرچم آیت‌الله رئیسی را در دست بگیرد و مرام و راه ایشان را در خدمت به مردم پر قدرت‌تر از پیش ادامه دهد.

 

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از