حالت تاریک

واکنش شهرداری کرمانشاه به گزارش مرصادنیوز

واکنش شهرداری کرمانشاه به گزارش مرصادنیوز

سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه در پی گزارش اخیر مرصادنیوز راجع به دریافت سلیقه‌ای کرایه‌ها و عدم نظارت، اطلاعیه‌‌ای صادر کرد.

 

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی «مرصاد»؛ پس از انتشار گزارشی در این پایگاه خبری تحلیلی با عنوان «نظارتی بر کرایه‌های تاکسی در کرمانشاه نیست» رضا دوستی، رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه اعلام کرد: نظارت بر عملکرد تاکسیرانان به صورت مستمر انجام می‌شود. 

در ادامه این اطلاعیه آمده است: ۸ اکیپ گشت‌های نظارتی این سازمان به صورت مستمر در سطح شهر فعال و نسبت به عملکرد تاکسیرانان کرمانشاهی نظارت می‌کنند.

 همچنین تعداد ۸ هزار برچسب آماده نصب بر روی تاکسی‌های سطح شهر است و در این راستا برای تمام رانندگان طی هفته آینده پیامک ارسال می‌شود که برای دریافت برچسب نرخ‌نامه به  واحد گشت و بازرسی سازمان حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه مراجعه کنند.

رئیس سازمان حمل و نقل شهرداری کرمانشاه تأکید داشته در صورت عدم نصب نرخ‌نامه توسط رانندگان برخورد خواهد شد.

در ادامه این مطلب در خصوص مجهز نبودن همه تاکسی‌ها به دستگاه کارت‌خوان چنین آمده است: باتوجه به تعداد بالای تعداد تاکسی‌‌ها، تهیه کارتخوان برای این حجم زیاد از رانندگان تاکسی میسر نیست؛ ضمن اینکه با عنایت به قیمت بالای کارتخوان و نقدی بودن آن، خرید آن به‌صورت نقدی از توان رانندگان خارج است البته در این زمینه با بانک‌ها نیز رایزنی صورت گرفته است.

رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهرداری کرمانشاه با اشاره به اینکه در حال حاضر ۷ هزار تاکسی در شهر کرمانشاه وجود دارد، نوشته است متأسفانه در سنوات گذشته از این تعداد یک هزار و ۳۰۰ تاکسی غیر فعال داشتیم که با اخذ دستور دادستان محترم و با هماهنگی پلیس راهور و شرکت پالایش پخش سوخت نسبت به غیرفعال کردن کارت سوخت اقدام شده و همچنین توقیف این خودروها در دستور کار قرار گرفته است.

اکنون بیش از یک‌هزار و ۱۰۰ دستگاه تاکسی به سازمان حمل و نقل مسافر مراجعه و مجوزات مربوطه را اخذ کرده‌اند.

علاوه بر اینکه همچون سنوات گذشته گشت‌های مشترکی نیز با هماهنگی تعزیرات حکومتی برقرار خواهد شد، همشهریان محترم می‌توانند هرگونه انتقاد و پیشنهاد خود را با سامانه ۱۳۷ و شماره پیامکی ۳۰۰۰۱۸۱۵ در میان بگذارند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از