حالت تاریک
مسئول سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه:

اساتید بسیجی در حوزه جهادتبیین ورود کنند

اساتید بسیجی در حوزه جهادتبیین ورود کنند

مسئول سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه گفت: از اساتید بسیجی دعوت می‌کنیم که در حوزه جهادتبیین و بیان حقایق ورود کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نامدار یوسف‌وند امروز سه‌شنبه در نشست سراسری جبهه علمی و فرهنگی بسیج اساتید که در دانشگاه صنعتی کرمانشاه برگزار شد، با اشاره به مبحث اعتلای حکم‌رانی که در شعار بسیج مستتر است، اظهار داشت: بسیج باید به سیستم حکم‌رانی استان کمک کند و ظرفیت هیئت‌های علمی دانشگاه‌های کشور در خدمت‌رسانی به مردم گسترش پیدا کند.

 

مسئول سازمان بسیج اساتید استان کرمانشاه افزود: این همایش‌ها فرصتی برای تبیین نقش‌آفرینی‌های اساتید بسیجی در عرصه‌های علمی، فرهنگی، آموزشی، تربیتی و سیاسی همچنین کمک به نظام حکم‌رانی کشور است.

 

وی با بیان اینکه بسیج در آذر سال ۵۸ یک سال قبل از جنگ تحمیلی به فرمان امام راحل تشکیل شد، گفت: عده‌ای آگاهانه یا مغرضانه، بسیج را خلاصه شده در دفاع مقدس می‌دانند، در حالی‌که حضرت امام خمینی(ره) حضور بسیج را در همه حوزه‌های فرهنگی، علمی، نظامی و عمرانی مطرح  کردند.

 

یوسف‌وند ادامه داد: یکی از وظایف بسیج اساتید جهاد تبیین در کلاس‌های درس و فضای مجازی است.وی خاطرنشان کرد: از آذر سال گذشته تاکنون ۵۰ جلسه پاسخ به شبهات برای مدیران و مربیان آموزش پرورش برگزار شده است.

 

یوسف‌وند با اشاره به اینکه یکی از مراکز در حال آسیب، آموزش پرورش است، خاطرنشان کرد: از اساتید دعوت می‌کنیم و تقاضا داریم در حوزه جهاد تبیین و بیان حقایق ورود کنند.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش به رابطه دانشگاه و صنعت اشاره و تصریح کرد: بسیج اساتید شرایطی را فراهم کرده که دانشجویان فنی، کشاورزی و صنعتی به دانش‌آموختگان کارآفرین تبدیل شوند.

 

یوسف‌وند همچنین از لزوم هم‌افزایی و ایجاد ارتباط موثر میان اقشار مختلف سخن گفت و خواستار هم‌افزایی و  هم‌گرایی به‌منظور همکاری‌های تخصصی شد.

 

مسئول بسیج اساتید استان کرمانشاه در ادامه به موضوع حوادث غزه اشاره کرد و افزود: داستان کربلا در غزه در حال تکرار است.

 

وی تصریح کرد: در بسیاری از سایت‌های انگلیسی زبان به تروریستی بودن حماس اشاره کرده‌اند درحالی‌که باید گفت رژیم صهیونیستی با کودک‌کشی، با بمباران بیمارستان‌ها و منازل، یک تروریست به تمام معناست لذا شما اساتید در این فضا سکوت نکنید و به هشتگ‌ها و مطالب آنها پاسخ دهید

اساتید بسیجی در حوزه جهادتبیین ورود کنند

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از